Jeśli Twoje włosy są zniszczone zmianami hormonalnymi, stosowaniem prostownicy, lokówki czy farbowaniem, każdy zły efekt można zastąpić dobrym - już kilkukrotnie zastosowanie turbanu przywróci Twoim włosom blask. Produkt można używać podczas kąpieli, relaksacyjnych zabiegów spa lub w domowym zaciszu robiąc cokolwiek na co ma się ochotę. Tylko kilka tygodni używania turbanu dzieli Cię od nowej siebie z burzą pięknych włosów.

Jak to działa ?

Niesamowite właściwości turbanu, który pomaga w poprawie kondycji włosów, polega na zastosowaniu specjalnego systemu ocieplania włosów. Turban posiada specjalne wkłady żelowe które podnoszą temperaturę wspomaga to działanie produktów do pielęgnacji włosów. Taki zabieg odbudowuje zniszczoną strukturę włosa oraz hamuje ich wypadaniu.

Wkłady żelowe należy zagrzać w temperaturze 90'C. Po wyjęciu kompres osuszyć i umieścić w kieszonkach turbanu. W przypadku ogrzewania kompresu w kuchence mikrofalowej należy ustawić najniższą moc i ogrzewać produkt w 30 sekundowych etapach.